شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

خرید و فروش عمده محصولات ارگانیک

همانطور که می دانید، محصولات ارگانیک به محصولاتی گفته می‌ شود که بدون دخالت هرگونه ماده‌ی شیمیایی و روش‌ های مصنوعی تولید شود یعنی محصولاتی که منشا آن کاملاً طبیعی باشد و در فرآیند تولید آن از هیچ گونه ماده شیمیایی یا فرآیندی که باعث تغییر در ماهیت طبیعی مواد تشکیل دهنده آن می‌ شود، استفاده نشده باشد.

در این راستا، بازرگانی نجمان سعی می کند، محصولات ارگانیک را مستقیما از کشاورز تهیه کرده و طی فرایندی آن را بسته بندی و برای مشتری های عزیز ارسال نماید.

کشاورزی ارگانیک

در کشاورزی ارگانیک از هیچ گونه مواد مصنوعی یا شیمیایی استفاده نمی شود. در نتیجه در این نوع محصولات مقادیر بالایی از مواد غذایی بدون تاثیر مضر بر روی طبیعت تولید می شود. کشاورزان در این روش از کودهای کمپوست یا طبیعی برای رشد گیاهان استفاده می کنند. در کشاورزی ارگانیک از آفت کشها برای دفع حشرات، آفات و بیماری ها استفاده نمی شود بلکه با تغذیه اصولی گیاهان، گیاه را در برابر آفت ها تقویت می کنند. لذا مردم به این نوع محصولات علاقه بیشتری نشان می دهند. در این محصولات از هرگونه افزودنی، نگه دارنده و رنگهای خوراکی و… استفاده نمی شود.

فروش عمده گیاهان دارویی

بازرگانی نجمان تمامی گیاهانی که در کشور تولید می شود و یا گیاهانی که مورد نیاز هست تا وارد شود را به صورت مستقیم تولید و یا وارد می کند. و تمامی قیمت های این گروه دسته اول می باشند.

فروش عمده روغن های گیاهی

بازرگانی نجمان در تولید روغن های گیاهی سابقه ای چندین ساله دارد و با پیشرفته ترین دستگاه های روز روغن های گیاهی را بصورت مستقیم تولید و به فروش می رساند، لذا قیمت عمده روغن های گیاهی نجمان دسته اول می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

خرید و فروش عمده خشکبار

خرید و فروش خشکبار به صورت عمده به قیمت کشاورز و دسته اول.

خرید و فروش عمده قهوه

فروش عمده قهوه در انواع لاین های مختلف. بصورت دانه و پودر آسیاب شده در درجات فرانسه، اسپرسو و ترک. انواع قهوه های وارداتی سبز و رست شده مانند عربیکا: برزیل، کنیا، کلمبیا، اتیوپی، گواتمالا، سوماترا پرو، کاستاریکا، هُندوراس و .. و ربوستا: ویتنام، برزیل ،اندونزی ،هند ،اوگاندا و …

بازرگانی نجمان تلفن واتساپ
عبدالرحمانی 09127563367
محبوبی 09196571500