شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

روغن سیاه دانه عمده
بازدید: 86

سیاه دانه یک نوع گیاه علفی و یا بوته ای یکساله که گل هاي منفرد دارد و علاوه بر کشت دارویی چندین گونه زینتی نیز دارد. سیاهدانه دارای خواص درمانی و زیبایی بسیار زیادی است که در انواع فراورده ها از جمله روغن گیاهی در دسترس مشتری ها قرار می گیرد. روغن سیاه دانه به روش کلدپرس و یا به روش روغنگیری پایه ای نیز در بازار موجود است که روش کلدپرس خواص بیشتری دارد و بالطبع قیمت روغن سیاهدانه در این روش بیشتر می باشد.

سیاهدانه

خرید عمده روغن سیاه دانه

برای خرید عمده روغن سیاهدانه باید به موارد زیادی توجه نمود. یکی از مهم ترین عوامل آنها نوع سیاهدانه می باشد. انواع مختلفی از سیاهدانه در بازار ایران موجود می باشد که عمده آن کشت خود مزارع هست و در کنار آن نیز از کشور هند و سوریه مقدار قابل توجهی وارد بازار ایران می شود که قیمت بالاتری نسبت به سیاهدانه ایرانی دارند.

روغن های سیاهدانه ایرانی، سیاهدانه هندی و سیاهدانه سوری در ظاهر آن تفاوتهای جزئی قابل مشاهده است. به خصوص در رنگ آن که ایرانی مقداری کمرنگ تر و روغن سیاه دانه هندی پر رنگتر از بقیه می باشد.

قیمت عمده روغن سیاه دانه کلدپرس

همانطور که عنوان شد عوامل زیادی بر روی قیمت روغن سیاهدانه تاثیر گذار است. روغن سیاهدانه ایرانی از همه ارزانتر و هندی از همه گرانتر است.

مورد بعدی که قیمت روغن سیاهدانه را تحت تاثیر قرار می دهد نحوه تولید آن است. روغن سیاهدانه به روش کلد پرس با توجه به اینکه حدود سی درصد حجم سیاهدانه را روغن می دهد قیمتی حدودا سه الی چهار برابر قیمت دانه سیاهدانه به اضافه هزینه های تولید آن می باشد. اما در روش پایه ای مقداری سیاهدانه را داخل روغن های ارزانتر ریخته و از آن، روغن سیاهدانه پایه ای گرفته می شود. در این روش که خواص کمتری دارد قیمت آن بسیار پایینتر می باشد.

متاسفانه عده ای نیز لِرد روغن سیاهدانه (پس مانده سیاهدانه کلد پرس شده ) را می خرند و به روش پایه ای تولید می کنند.

صادرات روغن سیاه دانه

برای صادرات روغن سیاهدانه، باید کیفیت آن مورد تایید قرار گیرد. لذا تهیه روغن سیاهدانه با کیفیت عالی یکی از مهمترین فاکتور های صادرات روغن سیاهدانه است. برای صادرات روغن سیاهدانه حتما باید به روش کلدپرس تهیه شده باشد.

خرید عمده روغن سیاهدانه برای عطاری

عطاری ها و همکاران محترم می توانند با تماس با بازرگانی نجمان، روغن سیاهدانه را به قیمت همکاری و در حجمهای مختلف تهیه نمایند.

خرید روغن سیاهدانه در بسته بندی های کوچکتر

جهت خرید روغن سیاهدانه در ظرفهای 30 سی سی و یا زیر یک لیتر از طریق فروشگاه نجمان اقدام فرمایید.

جهت خرید عمده روغن سیاهدانه کلدپرس در ظرف های گالنی، ده و یا یک لیتری با شماره های زیر در ارتباط باشید:

بازرگانی نجمان

عبدالرحمانی 09127563367

محبوبی 09196571500

نویسنده

نجمان
محصولات ارگانیک